1 lipca 2017

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie organizowane przez krakowskie szkoły DESW i nie tylko! Wspólne sparingi trening oraz wymiana doswiaczeń między wieloma stylami walki z Europy oraz Japonii! 

Chciałbyś kiedyś potrenować mieczem długim, szablą polską czy dussackiem, a może nawet kataną. Nic lepszego nie znajdziesz kilku instruktorów z wielu szkół szermierki będzie na miejscu i chętnie pomoże odpowie na twoje pytania!

Impreza ma charakter integracyjny, na miejscu dla osób bez sprzętu lub z częściowym sprzętem dostępna będzie mała wypożyczalnia, która umożliwi wam zarówno sparing jak i wspólny trening!

Miejsce
Sobótka odbędzie się 1 Lipca o 12:00 w plenerze Parku Jordana. Trwać będzie póki nam starczy sił na dalsze walki w popołudniowym słońcu! Naszym standardowym miejscem będzie mała polanka tuż przy wejściu do Parku od strony ulicy Ingardena. Jeżeli jednak okaże się, że miejsce to będzie zajęte, przeniesiemy się na polanę obok górki parkowej. Nie będzie szansy nas przeoczyć!

Wypożyczalnia sprzętu

W ramach sobótki osoby nie posiadające sprzętu bądź chcące potrenować specjalną bronią będą mogły wypożyczyć sobie sprzęt na miejscu. Symboliczne 10 pln będzie opłatą za sprzęt, w którym będzie można bez przeszkód posparować na wiele różnych sposobów! Do dyspozycji bedzie broń miękka, syntetyczna, stalowa. Ochraniacze oraz wiele innych elementów.

Warsztaty

W trakcie wydarzenia dostępne będą krótkie, pokazowe warsztaty z nauczycielami różnych szkół. Między innymi ARMA-PL sekcja Kraków. Więcej informacji wkrótce!

Beerhau czyli integracja!

Naturalnie po całej imprezie zapraszamy na wspólną integracje i odpoczynek przy szklaneczce czegoś zimnego! Więcej informacji wkrótce!



Nasi partnerzy